Başarılı bilimsel çalışmaları ve ülkemize katma değer sağlayan akademik faaliyetleri desteklemeyi amaçlayan İTÜ Ödülleri, 8 Mart 2024 tarihinde İTÜ Ayazağa Yerleşkesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde düzenlenen bir törenle ikinci kez sahiplerini buldu.
Eğitim/Öğretim Üstün Başarı Ödülü kategorisi alanında ödüle layık görülen hocamız Doç. Hatice Doğan Sevinç’i tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
![Resim1 Resim1](/images/librariesprovider4/default-album/resim1.jpg?sfvrsn=f1ecf471_1)
![Resim2 Resim2](/images/librariesprovider4/default-album/resim2.jpg?sfvrsn=83d55913_2)